Х^2 у^2-5 х^2 у+4 х^2-у^2+5 у-4

+3
Ответы (1)
  1. 11 июня, 20:31
    0
    X^2y^2-5x^2y+4x^2-y^2+5y-4=y^2 (x^2-1) - 5y (x^2-1) + 4 (x^2-1) = (x^2-1) (y^2-5y+4)