Запиши неправильные дроби в виде смешанных дробей. 17/3 =; 65/10 =; 41/15 =; 70/6 =; 25/11 =; 27/8 =; 100/90 =; 54/5 =; 84/7 =; 91/9 =.

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 07:41
    0
    17/3=5 2/3; 65/10 = 6 1/2; 41/15=2 11/15; 70/6=11 2/3; 25/11 = 2 3/11; 27/8 = 3 3/8; 100/90 = 1 1/9; 54/5=10 4/5; 84/7=12; 91/9 = 10 1/9.