3*2-1 = ? 2*2-1 = ? 4*4-2=?

+5
Ответы (2)
  1. 21 января, 16:09
    0
    3*2-1=6-1=5, 2*2-1=4-1=3, 4*4-2=16-2=14.
  2. 21 января, 17:02
    0
    3*2-1=6-1=5 2*2-1=4-1=3 4*4-2=16-2=14