Y=-2/3 x√x+3x {1; 9} max и min

+5
Ответы (1)
  1. 16 июня, 01:06
    0
    Y=-2/3*x√x+3x; x∈[1; 9]

    y) =-2/3*2/3*√x+3=-√x+3

    -√x+3=0⇒√x=3⇒x=9

    9∈[1; 9]

    y (1) = - 2/3+3=2 1/3

    y (9) = - 2/3*9*3+9=-9

    max y=y (1) = 2 1/3

    min y=y (9) = - 9