22: (5 7/13+2 6/13) - (5 1/4-3 3/4) : 5

+1
Ответы (1)
  1. 27 июня, 03:24
    0
    (57+26) / (22*13) - (51-33) / (5*4) = (83/286) - 18/20 = 830/2860-2574/2860=-1744/2860