Ушбурыштын кабыргаларынын узындыктары 4:3:2 катынасында пириметр 27 см болса кабыргаларын тап

+3
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 22:13
    0
    4 х+3 х+2 х=27

    9 х=27

    х=3

    4 х=4*3=12

    3 х=3*3=9

    2 х=2*3=6