Склади та розвяжи задачу за схемою: отрезок 8 см и 7 см

+1
Ответы (1)
  1. 12 марта, 07:49
    0
    А-8 см

    в-7 см

    P-? см

    Решение

    P = (8+7) * 2=30 (см)

    Ответ: Р-30 см