810: (3*30) + 250: (20+30) =

+5
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 14:31
    0
    1) 3*30=90

    2) 20+30=50

    3) 810:90=9

    4) 250:50=5

    5) 9+5=14
  2. 16 ноября, 16:08
    0
    = 810/90+250/50=9+5 = 14