1 5/14+2 2/13+8 9/14=

+3
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 08:44
    0
    1 5/14 + 2 2/13 + 8 9/14 =

    = (1 5 / 14 + 8 9/14) + 2 2/13 =

    = 10 + 2 2/13 = 12 2/13