24+6*8-45:5=?

6*4:3:2*6=?

78-5*4+7*7=?

9*6-3*6+19-27:9=?

48:6:2*6:3*2=?

36:4+5*5-12+6*7=?

+3
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 15:39
    0
    1) 6*8=48. 45:5=9. 24+48=72. 72-9=63.

    2) 6*4=24:3=8:2=4*6=24

    3) 5*4=20. 7*7=49. 78-20=58+49=107.

    4) 9*6=54. 3*6=18. 27:9=3. 54-18=36+19=55-3=52.

    5) 48:6=8:2=4*6=24:3=8*2=16.

    6) 36:4=9. 5*5=25. 6*7=42.

    9+25=34-12=22+42=64.