3/4: (-5/6) : 5/6: (-6/7) : 7/8

+1
Ответы (1)
  1. 27 июля, 02:08
    0
    3/7: (-5/6) : 5/6: (-6/7) : 7/8=

    (3/7: (-6/7)) : (5/6: (-5/6)) : 7/8=-1/2:-1:7/8=1/2:7/8=4/7