Х: (-5) + (-19,4) = - 94,8

+4
Ответы (1)
  1. 15 июля, 11:56
    0
    Х: (-5) + (-19,4) = - 94,8; Х: (-5) = - 94,8+19,4; Х=-75,4 * (-5) ; Х=377