720:9+32• (14-9) - 8•25:40=

+2
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 17:08
    0
    1) 14-9=5

    2) 720:9=80

    3) 32*5=160

    4) 8*25=200

    5) 200:40=5

    6) 160-5=155

    6) 80+155=235

    Ответ: 235