6,76-2,2x=7 5/28-3 1/4

+2
Ответы (1)
  1. 26 марта, 09:09
    0
    6,76-2,2x=7 5/28-3 7/28

    6,76-2,2x=3 26/28

    2,2x=6,76-3 13/14

    2,2x=6 19/25-3 13/14

    2,2x=2 291/350

    x=991/350*5/11

    x=1 221/770