1) 12/35:2/5=

2) 15/17:5=

3) 4:20/21=

4) 8 3/4:2 1/3

+2
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 02:10
    0
    12/35:2/5=12/35*5/2=6/7

    15/17:5=15/17*1/5=3/17

    4:20/21=4*21/20=21/5=4 1/5=4,2

    8 3/4:2 1/3=35/4:7/3=35/4*3/7=105/28=3 3/4=3,75