15:3 (12345+242535) - 123•123456=

Помогите

+1
Ответы (1)
  1. 11 июня, 03:30
    0
    12345+242535=254880

    15:3=5

    123*123456=15185088

    5*254880=1274400

    1274400-15185088=-13910688