3/4+5/8 2/5+7/15 5/18+2/3

+5
Ответы (2)
  1. 11 мая, 02:53
    0
    3/4+5/8 = 6/8+5/8=11/8=1 3/8

    2/5+7/15=6/15+7/15=13/15

    5/18+2/3=5/18+12/18=17/18
  2. 11 мая, 03:47
    0
    3/4+5/8=6/8+5/8=11/8=1 3/8

    2/5+7/15=6/15+7/15=13/15

    5/18+2/3=5/18=12/18=17/18