8/13:4

4:8/13

4/5:3

3:4/5

15/7:5

5:15/7

21/16:7

7:21/16

+2
Ответы (1)
  1. 6 июня, 06:56
    0
    1) = 2/13

    2) = 13/2 = 6 1/2

    3) = 4/15

    4) 15/4 = 3 3/4

    5) = 3/7

    6) = 7/3 = 2 1/3

    7) = 3/16

    8) = 16/3 = 5 1/3