25:5-2+1234567890-56:2

+5
Ответы (1)
  1. 2 октября, 16:14
    0
    25:5-2+1234567890-56:2

    1) 25:5=5

    2) 56:2=28

    3) 5-2=3

    4) 3+1234567890 = 1234567893

    5) 1234567893-28=1234567865