29.6 + (-54,59) + 70,4 + (-55,41) =

+1
Ответы (1)
  1. 29 марта, 16:47
    0
    29,6 + (-54,59) + 70,4 + (-55,41) = - 24,99 + 70,4 + (-55,41) = 45,41 + (-55,4) = - 10