7 (2 х+3) - 10 х=

4 (9 х+7) - 26 х

+3
Ответы (1)
  1. 26 марта, 06:21
    0
    14x + 21 - 10x=36x+28-26x 14x-36x-10x+26x=28-21 6x=7 x=1,2 вроде так