5/7 у + 1/4 у + 3/14 у+1 3/4

+1
Ответы (1)
  1. 27 октября, 12:38
    0
    Приводим к общему згаменателю 20/28 у+7/28 у+6/28 у + 1 3/4=33/28 у+49/28=1 5/28 у+1 3/4