3 дробь 4 (x плюс 2) плюс 2 дробь 3 (x - 1) равно 5

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 17:09
    0
    3/4 (х + 2) + 2/3 (х - 1) = 5

    3/4 х + 3/2 + 2/3 х - 2/3 = 5

    3/4 х + 2/3 х = 5 - 3/2 + 2/3

    9 х + 8 х = 60 - 18 + 8

    17 х = 50

    х = 50/17

    х = 2 целых 16/17