1,2+3,8 / (2 5/18-5 1/12 + 1 2/9)

+2
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 05:05
    0
    1,2+3,8 / (25/18-51/12+12/9) = 1,2+3,8 / (1,39-4,25+1,3) = 1,2+3,8 / (-1,56) = 1,2 + (-2,43) =

    1,23