Х+7=3 6-х=15 - 2-х=-5 16-х=-4 11-х=14 - х+4=-9

1-8 х=х-5 3+у=-2 у-60

+4
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 19:49
    0
    1) x + 7 = 3

    x = 3 - 7

    x = - 4

    2) 6 - x = 15

    -x = 15 - 6

    -x = 9

    x = - 9

    3) - 2 - x = - 5

    -x = - 5 + 2

    -x = - 3

    x = 3

    4) 16 - x = - 4

    -x = - 4 - 16

    -x = - 20

    x = 20

    5) 11 - x = 14

    - x = 14 - 11

    - x = 3

    x = - 3

    6) - x + 4 = 9

    -x = 9 - 4

    - x = 5

    x = - 5