Г) 9 5/9 + 11 7/9; д) 1 11/17 + 2 15/17; е) 4 13/27 + 8 17/27

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 23:17
    0
    1) 20 12/9=21 1/3

    2) 3 26/17=4 9/17

    3) 12 30/27=13 1/9