15/16-3/32=

7/15+1/3=

11/13-20/39=

+1
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 15:02
    0
    15/16-3/32=30/32-3/32=27/32

    7/15+1/3=7/15+5/15=12/15

    11/13-20/39=33/39-20/39=13/39=1/3