3 596 - 3 596 : (2 314 - 2 256)

+4
Ответы (2)
  1. 16 января, 08:54
    0
    3596-3596:58=3596-62=3534
  2. 16 января, 09:42
    0
    2314-2256=58

    3596:58=62

    3596-62=3534