5 11/41-2 3/14-11/21

+2
Ответы (1)
  1. 5 августа, 14:21
    0
    5 11/42-2 3/14-11/21=5 11/42 - 2 9/42 - 22/42=

    3 2/42 - 22/42 = 2 2/42 = 2 1/12