4/7 + (-11/14) =

-4/9-5/12=

+2
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 13:10
    0
    4/7 + (-11/14) = 8/14-11/14=-3/14

    -4/9-5/12=-16/36-15/36=-31/36