13,4+8,22 - (+1,3) - (-4,78) + (-8) - 10-3,4=

+3
Ответы (1)
  1. 22 октября, 10:22
    0
    1) 13,4+8,22=21,62

    2) 21,62-1,3=20,32

    3) 20,32+4,78=25,1

    4) 25,1-8=17,1

    5) 17,1-10=7,1

    6) 7,1-3,4=3,7