270:Х=30, Х: 5=9. (32+8) : 5-4*2=,

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 13:46
    0
    270:Х=30

    x = 270/30

    x=9

    x:5=9

    x=9*5

    x=45

    (32+8) : 5-4*2=40/5-4*2=8-8=0