4/9*3/8

1-2/9=

1/3+3/4=

1/3+1/6=

3/7-2/5=

+5
Ответы (1)
  1. 3 октября, 00:09
    0
    4/9*3/8=1/7

    1-2/9=1=9/9-2/9=7/9

    1/3+3/4=1 целая 1/12

    1/3+1/6=1/2

    3/6-2/5=9/10