Ушбурыштын 1 кабыргасы екинши кабыргасынан 2 есе киши жане ушинши кабыргасынан 2.4 дм киши. ушбурыштын периметри 9.8 дм.

+5
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 03:40
    0
    2 х+х + (х+2,4) = 9,8 4 х=9,8-2,4 4 х=7,4 Х=1,85 1,85•2=3,7 1,85+2,4=4,25 Для проверки: 1,85+4,25+3,7=9,8