4 (х-10) = х-28

матин курап бересиздерме

+1
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 23:57
    0
    4 (х-10) = х-28

    4 х-40=х-28

    4 х-х=40-28

    3 х=12

    х=12/3

    х=4