Тендеуге карап матин курастырындар жане оны шешиндер 4 (х-10) = х-28

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 11:13
    0
    4 (x-10) = x-28

    4x-40=x-28

    4x-x=40-28

    3x=12

    x=12:3

    x=4