7/9*3/4+5/6:5/8-5/12:2/5.

+3
Ответы (1)
  1. 16 марта, 23:23
    0
    1) 7/9*3/4=7/12

    2) 5/6:5/8=4/3

    3) 5/12:2/5=25/24

    4) 7/12+4/3=23/12

    5) 23/12-25/24=26/24=1 2/24=1 1/12