8000: (25*4) * 7

903 - (178+359) : 3

+5
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 16:32
    0
    8000: (25*4) * 7 = 8000:100*7 = 80*7 = 560

    903 - (178+359) : 3 = 903-537:3 = 903-179 = 724