Попередно скоротивши розташуйте в порядку спадання дроби56/96, 74/111, 95/114

+2
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 09:58
    0
    56/96 = 7/12

    74/111 = 2/3

    95/114 = 5/6

    5/6 2/3 7/12