13 - ?=7, 12-?=5, 9+?=18, 8+?=16,5+?=14, 4+?=11

+4
Ответы (2)
  1. 17 мая, 10:10
    0
    Ответ: 6, 7, 9,8, 9,7
  2. 17 мая, 13:33
    0
    13-6=7

    12-7=5

    9+9=18

    8+8=16

    5+9=14

    4+7=11