В) 0,51+0,8*5:4+0,8*38:1,9+0,8*91,2:15,2

+4
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 08:42
    0
    1) 0,8*5=4

    2) 4/4=1

    3) 0,8*38=30,4

    4) 30,4/1,9=16

    5) 0,8*91,2=729,6

    6) 729,6/15,2=48

    7) 0,51+1=1,51

    8) 1,51+16=17,51

    9) 17,51+48=65,51