450 х240-1200 х45-4500 х12+5

+5
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 23:50
    0
    1) 450*240-108000

    2) 1200*45=54000

    3) 4500*12=54000

    4) 108000-54000=54000

    5) 54000-54000=0

    6) 0+5=5