82 - (90-69) + (78-59+12)

+5
Ответы (2)
  1. 11 ноября, 16:13
    0
    90-69=21

    78-59+12=31

    82-21=61

    61+31=92
  2. 11 ноября, 17:17
    0
    1) 90-69=21

    2) 78-59=19

    3) 19+12=21

    4) 82-21=61

    5) 61+21=82