4 х+12/3 + 25-8 х/5 = 1

+3
Ответы (1)
  1. 10 мая, 05:40
    0
    4 х+29-8 х/5-1=0

    4 х+28-8 х/5=0

    20 х+140-8 х=0

    12 х=-140

    х=11,66 ...