X+3/4x^2-9 + x-3/4x^2+12x+9 + 4/6-4x = 0

+3
Ответы (1)
  1. 21 мая, 05:38
    0
    20x+4/6=0

    20x=-4/6

    x=-4/6*1/20

    x=-1/30