Ребята помогите 720: (90-*) + 45 буду благодарна

+2
Ответы (1)
  1. 1 июня, 10:09
    0
    720: (90-х) + 45=125

    720: (90-х) = 125-45

    90-х=720:80

    90-х=9

    х=90-9

    х=81