9*1=

1*3=

54*1=

1*70=

7*0=

0*8=

15*0=

0*321=

+5
Ответы (1)
  1. 25 октября, 07:29
    0
    9*1=9

    1*3=3

    54*1=54

    1*70=70

    7*0=0

    0*8=0

    15*0=0

    0*321=0