7 4/5:2 3/5=4 1/2:y плис

+4
Ответы (1)
  1. 2 октября, 16:11
    0
    7 4/5:2 3/5=4 1/2:y39/5 * 5/13 = 4 1/2 у

    195/65 = 4 1/2 у

    3=4 1/2 у

    у=3 : 4 1/2

    у=3 : 9/2=3 * 2/9=6/9=2/3

    у=2/3