11 мин=? ч 35 мин=? ч 73 мин=? ч

+5
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 11:35
    0
    1 час = 60 мин.

    11 мин. = 11/60 ч.

    35 мин. = 35/60 ч. = 7/12 ч.

    73 мин = 73/60 ч. = 1 13/60 ч.