7-3/5+2 7/9; 5 2/7-1/3+6; 9+1 3/4-2/5; 3 5/12-4/5+31/60

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 08:01
    0
    7-3:5+27:9=7-0,6+3=9,4

    2:7-1:3+6=0,3-0,3+6=6

    9+13:4-2:5=9+3,3-0,4=11,9

    5:12-4:5+31:60=0,4-0,8+0,5=0,1